Main Menu

Banner web

Dovolujeme si Vás pozvat na Podzimní semináře Variabilní aplikace v praxi, které spolupořádáme se společností Dagros, s.r.o., prodejcem a distributorem zemědělské techniky.

Podzimní semináře se konají ve dvou termínech:

 

10. 10.  Hotel Akademie Naháč, Chocerady

12. 10.  Hotel Allvet, Drnovice

 

Tématem letošního ročníku bude představení nových technologií pro variabilní aplikace, a to jak z pohledu společnosti, která zajišťuje služby v oblasti variabilních aplikací, tak z pohledu prodejce techniky, která variabilní aplikace posouvá na vyšší úroveň.

Účastníci seminářů se dozví, jaké přínosy variabilní aplikace mají, jaké úspory a zvýšení zisku zemědělským podnikům přinášejí, jaký je směr, kterým se ubírá vývoj zemědělské techniky pro precizní zemědělství, a mnoho dalšího.

Podzimních seminářů se budou účastnit i zákazníci, kteří se rádi podělí o jejich zkušenosti s Varistarem a variabilními aplikacemi. Dozvíte se, jak začínali, jaké jsou jejich zkušenosti, co se jim osvědčilo a jaké strategie fungují nejlépe. A samozřejmě bude prostor i na vaše dotazy.

 

Registrace účastníků od 9:00, začátek akce od 9:30.

Během akce bude zajištěno občerstvení a oběd. Předpokládaný konec akce je ve 13:00.

Pozvánka ke stažení

 

Akce je určena výhradně pro zájemce z oblasti rostlinné prvovýroby! Počet míst je omezen, pro snadnou a rychlou rezervaci vašeho místa použijte formulář níže.

 

 

Pro registraci účasti na Podzimních seminářích prosím vyplňte tento krátký formulář:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů.